Domek w afrykańskim stylu, śniadanie w cenie!

Hostel blisko spotu i szkoły KiteMotion. Dla 2 - 4 osób.

Bidi Badu Zanzibar Village - hostel

15€ / nos / os

Cena zależy od sezonu 

Propozycja dla osób szukających prawdziwie afrykańskich klimatów tuż nad oceanem! Domki są bardzo proste ale schludne! każdy ma prywatną łazienkę, wyposażone w wiatraki. W resorcie znajduje się restauracja z pysznym sea foodem i innymi smakołykami. Dwa ogólnodostępne baseny z widokiem na tropikalny ogród sprawią, że na pewno się zrelaksujesz!

KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach
KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach
108513775
Kitesurfing Kenya Kitemotion Diani Beach
KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach
KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach
-Bidi-Ba9du-Zanzibar-Village
KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach
KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach
KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach
KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach
KiteMotion Kitesurfing in Kenya Accommodation near school near beach

Dlaczego warto?

Powodów dla których warto odwiedzić Kenię jest coraz więcej. Prócz super warunków do uprawiania kitesurfingu  oraz egzotycznej scenerii doświadczycie niezapomnianych wrażeń na afrykańskiej sawannie. Najlepsze safari w królestwie dzikich zwierząt wraz z kitesurfingiem w lazurowych wodach Oceanu Indyjskiego sprawiły, że Kenia stała się jedną z ciekawszych destynacji kitesurfingowych na świecie.

Kiedy przylecieć?

Wyróżniamy dwa sezony wiatrowe, łącznie 6 - 7 miesięcy wiatru. Szkoła KiteMotion otwarta jest każdego roku od grudnia do pierwszej połowy marca, a także w drugim sezonie od czerwca do pierwszej połowy września, wtedy właśnie warunki do uprawiania kitesurfingu są najlepsze.

Jaki do nas dolecieć?

Przewoźnicy obsługujący loty na trasie Polska - Kenia to m.in. Turkish Airline, KLM, Ethiopian. Szczególną uwagę warto zwrocić na loty czrterowe z Warszawy, Katowic, Poznania do Mombasy, realizowane przez Tui, Rainbow, Enter Air ( bez przesiadek, czas lotu stosunkowo krótki, ceny  bywają od 1000 zł. )

Szczegóły oferty, charakterystykę spotu oraz zdjęcia znajdziesz poniżej.

 

Skorzystaj z:

 • Transfer lotniskowyTransfer lotniskowy
 • Ubezpieczenie sportowe AXAUbezpieczenie sportowe AXA
 • Wyjazdy indywidualneWyjazdy indywidualne
 • SafariSafari

TERMINY:

 • Dowolne dni pomiędzy KiteMotion przy Soul Breeze Resort

Co Cię czeka na miejscu?

 • Zakwaterowanie na spocie
 • Domek z łazienką
 • Śniadanie w cenie
 • Wi-fi
 • Restauracja hotelowa
 • Świetne warunki do uprawiania kitesurfingu!
 • Ciepła woda i pływanie bez pianki!
 • Możliwośc przechowania sprzętu i rescue
 • Bardzo dobrze wyposażona szkoła kitesurfingu!
 • tylko 1,5h od lotniska!
 • Super afrykańska atmosfera!
 • Bar, chillout area, leżaki, siłownia, boisko do siatkówki, boisko do tenisa

od 20 €

( za osobę / dzień )

Zdjęcia ze spotu

Charakterystyka Spotu

Diani Beach to przepiękna biała plaża, ciągnąca się na południowym wybrzeżu od Mombasy. Nasza szkoła zlokalizowana jest w części Diani / Galu blisko Neptune Hotels. Naszym zdaniem zdecydowanie jest to najlepszy odcinek plaży ze względu na różnorodność spotów do kitesurfingu.

Kiedy przyjechać?

Wyróżniamy dwa sezony wiatrowe, łącznie 6 - 7 miesięcy wiatru. Szkoła KITEMOTION otwarta jest każdego roku od grudnia do pierwszej połowy marca, a także w drugim sezonie od czerwca do pierwszej połowy września, wtedy właśnie warunki do uprawiania kitesurfingu są najlepsze.

Wiatr i temperatury:

Grudzień - pierwsza połowa marca.  Wiatr z północy o sile średnio 18-22 węzły. Wieje bezpośrednio znad oceanu, jest równy i pewny. Jest to kenijskie lato więc temperatury są bardzo wysokie, zarówno woda jak i powietrze mają powyżej 30+ , do tego dochodzi wysoka wilgotność. Czysto niebo, spokojne morze. Woda bardzo ciepła, nie ma potrzeby pływania w piance.

Czerwiec - pierwsza połowa września. Wiatr z południa o sile od 12 do 28 węzłów. Od maja do lipca pojawiają się fale do wave'a, w tym samym okresie występują też deszcze.  Temperatura 25+ (zarówno wody jak i powietrza) ale zdarzają się też chłodniejsze dni, polecamy zabrać koszule z długim rękawem, krótką piankę.

Charakterystyka spotu przed szkołą KITEMOTION: 

Biała, pudrowa plaża, jej szerokość zależy od pływów.  Szkolenia odbywają się w wodzie do pasa, tuż przy lini brzegu. Przy odpływie spot robi się super płaski, przy przypływie wchodzi lekki czop. Obok naszej szkoły tworzy się przepiękny sand bank z super płaską wodą, to ulubione miejsce wszystkich osób ćwiczących freestyle.

Dlaczego  KiteMotion?

 • Szkoła wyposażona jest w najnowszy sprzęt topowych marek! Nowy sprzęt to gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji naszych klientów.
 • Jako jedyna szkoła na Diani Beach oferujemy profesjonalne rescue.
 • Będąc gościem naszej szkoły w pakiecie dostajesz usługę Beach Care czyli obsługę naszych szkółkowych pomocników. Nasz team codziennie zadba o prawidłowe przygotowanie Twojego sprzętu oraz bezpieczne startowanie i lądowanie latawca. Na koniec pobytu umyjemy także Twoje latawce. Brzmi jak marzenie?
 • Doświadczona kadra instruktorska, to gwarancja szybkiego progresu. Wszyscy nasi instruktorzy mają certyfikaty międzynarodowych organizacji oraz spore doświadczenie w nauczaniu na zagranicznych spotach kitesurfingowych.
 • Znając Kenię jak własną kieszeń mamy dostęp do najlepszych ofert wyjazdów na Safari. Pomożemy Ci poznać ten piękny afrykański kraj nie tylko od strony położonych nad oceanem plaż, ale też jego dzikiej i niespotykanej nigdzie indziej przyrody.
 • Indywidualne podejście do kursanta, bardzo dobrze przygotowana szkoła oraz przyjazna atmosfera sprawią, że chętnie do nas wrócisz!
 • Uczymy według standardów International Kiteboarding Organization, po skończonym kursie otrzymasz kartę IKO uprawniającą do wypożyczenia sprzętu na całym świecie.
Zadbaj Przed Wyjazdem

Cena wyjazdu nie zawiera:

Wiza turystyczna

Wizę turystyczną możesz wyrobić na lotnisku po wylądowaniu w Kenii. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy.

koszt 40€ / osoba.

koszt 50$ / osoba.

Transfer z / na lotnisko

Organizujemy transport z/ na lotnisko. Aby zamówić transport poinformuj nas przed przylotem.

 

Ubezpieczenie sportowe

Zatroszcz się o ubezpieczenie na okres wyjazdu. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniej polisy. Oferujemy ubezpieczenie sportowe AXA, skontaktuj się z nami by wspólnie dobrać odpowiedni wariant.

Zarezerwuj teraz!

Już prawie dokonałeś wyboru!

cena za noc już od 20 €

Istnieje możliwość wylotu w dowolnym terminie i pobytu przez dowolny okres.
Kliknij przycisk poniżej, a my przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie.