Sylwester na Diani Beach!

Hotel All Incl 4* na spocie!

2 minuty pieszo od KiteMotion

Możliwość dokupienia zajęć!

Hotele Neptune na Diani Beach – to najczęściej wybierane przez kitesurferów zakwaterowanie.

Przywitaj Nowy Rok na pudrowej Diani Beach w Kenii! Od lat kitesurferzy z całego świata przybywają na Diani aby połączyć Święta i Sylwester z kitesurfingowym urlopem! Dlaczego?

To niezapomniany wypoczynek w tropikalnym kitesurfingowym raju! W tym czasie nie ma lepszego miejsca do nauki kitesurfingu. Idealna szeroka plaża bez kamieni, wielki i bezpieczny akwen, bajecznie niebieska i ciepła woda, wiatr o sile 14-22 knots każdego dnia! Do tego wszystkiego hotel oferuje zakwaterowanie na samym spocie kitesurfingowym, w odległości 2 minut pieszo od szkoły KiteMotion. Na miejscu czeka na Was polska obsługa i certyfikowani instruktorzy IKO!

Bajeczne laguny i niespotykane bogactwo podwodnej fauny i flory zachwycą każdego miłośnika przyrody! a jako urozmaicenie możecie zabookować z nami niezapomniane safari w królestwie dzikich zwierząt!

Tym niezwykłym kitesurfingowym zakątkiem nad Oceanie Indyjskim zachwyci się każdy, kto ceni sobie spokój, luksus i rajskie krajobrazy oraz kitesurfing bez konieczności ubierania pianki!

Polskie biura, które sprzedają hotele Neptune Village, Neptune Paradise, Neptune Boutique:


    Wiadomość*

    Pola zaznaczone * są wymagane.

    Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma KITEMOTION AGNIESZKA SZCZEPAŃSKA, ul. Focha 87 m 32, 42-200 Częstochowa.