Wypożycz sprzęt w Kenii

Nasze ceny

 • Cały komplet 70€ / dzień | 330€ / 7 dni (Rescue gratis)
 • Latawiec 50€ / dzień | 220€ / 7 dni
 • Deska 25€ / dzień | 100€ / 7 dni
 • Impact vest 10€ / dzień | 50€ / 7 dni
 • Trapez 10€ / dzień | 50€ / 7 dni

* bookując cały sprzęt rescue otrzymujesz w gratis, w pozostałych przypadkach za rescue należy uiścić opłatę wg cennika.

Najwyższej jakości sprzęt

Wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego

Od sprzętu zależy nie tylko Twój komfort podczas kitesurfingu, ale przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo. Szkoła KiteMotion wyposażona jest w najnowszy sprzęt topowych marek: MysticFoneShinnworldCoreCrazy Fly.

Gdy poczujesz się na tyle pewnie, że zechcesz surfować bez asysty instruktora, możesz wypożyczyć u nas sam sprzęt. W wypożyczalni oferujemy wszystkie niezbędne elementy wyposażenia kitesurfera. Nie jest to jedynie deska oraz latawiec, lecz także impact vest, trapez, buty ochronne, kask. Wypożyczając sprzęt dostajesz w pakiecie pomoc naszego asystenta, który rozłoży i przygotuje go dla Ciebie oraz w bezpieczny sposób wystartuje i wyląduje Twój latawiec a także rescue!

Dzięki szerokiej palecie dostępnego sprzętu możecie zapoznać się z różnymi typami latawców i desek, co z pewnością ułatwi Wam wybór przy potencjalnym zakupie.

Ceny zajęć i wypożyczeń obejmują także łódkę do asekuracji, jesteśmy jedyną szkołą na Diani Beach która oferuje rescue boat. Niezależnie od już posiadanych umiejętności, zawsze Wasze bezpieczeństwo jest dla nas na pierwszym miejscu!

Jak wypożyczyć sprzęt kitesurfingowy?

Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy osobom posiadającym umiejętności z poziomu IKO 3. Preferowane okazanie karty IKO ale w przypadku jej braku istnieje możliwość weryfikacji umiejętności na miejscu. System ten jest stosowany dla zapewnienia bezpieczeństwa klientów jak również dla pewności KiteMotion, że wypożyczający są zdolni do posługiwania się sprzętem. Latawce i deski są wypożyczane na klienta imiennie, dlatego dobrze mieć ze sobą dokument torzsamości. Klient zostanie obciążony kosztami napraw uszkodzeń wynikających z użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem.

Rescue i beach assistance

W cenie wypożyczenia otrzymujesz rescue oraz pomoc naszych asystentów na plaży.

Co zyskujesz rezerwując sprzęt teraz?

Każda osoba rezerwująca sprzęt online zyskuje pierwszeństwo w wyborze kite’ów i desek. Zyskaj gwarację obsługi w pierwszeństwie!


  Wiadomość*

  Pola zaznaczone * są wymagane.

  Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma KITEMOTION AGNIESZKA SZCZEPAŃSKA, ul. Focha 87 m 32, 42-200 Częstochowa.