Odkrywaj z nami kenijskie plaże!

Rzeka Kongo do Diani Beach

Spływ wzdłuż pięknej Diani Beach

25€ / osoby

Kite trip trwa 3 – 4 godzin, minimum 5 osób 

Wybierz się z nami na niezapomniany spływ wzdłuż wybrzeża i Diani Beach! Zabierzemy Cię na oddalony od szkoły o 40km spot z płaską wodą w delcie rzeki Kongo. Zobaczysz jak diametralnie zmieni się krajobraz, bujne baobaby przeplecione na zmianę z palmami oraz inny kolor wody i piasku, płaska woda do złudzenia przypominają brazylijskie kite spoty. Na miejscu napijemy się świeżego kokosa, popływamy na płaskiej jak stół wodzie i wyruszmy na 40km spływ!

Spływ zależy od odpowiednich pływów tym samym poziomu wody, minium 5 osób na spływie ( w zależności od ilości osób mamy ze sobą 1 lub 2 instruktorów do asekuracji na wodzie).

  • cena od osoby
  • transport na spot vanem lub busem
  • jeden albo 2 instruktorów do asekuracji
  • minimalny level uczestników: umiejętność odzyskiwania deski na głębokiej wodzie, ostrzenie / trzymanie wysokości, dobra praca latawcem.


    Wiadomość*

    Pola zaznaczone * są wymagane.

    Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma KITEMOTION AGNIESZKA SZCZEPAŃSKA, ul. Focha 87 m 32, 42-200 Częstochowa.