Z kamerą w królestwie dzikich zwierząt

Wyjazdy na Safari

Dzika przyroda i egzotyczne zwierzęta na wyciągnięcie ręki

Kenia to nie tylko piękne oceaniczne plaże, ale też znane na całym świecie parki narodowe. Miłośnicy dzikiej przyrody z całego świata przeżywają tu niezapomniane chwile. Jeżeli jesteś w Kenii powinieneś udać się na jedno z naszych safari by na własne oczy zobaczyć dzikie zwierzęta żyjące na rozległych sawanach Afryki!

Położone niemalże u stóp słynnej afrykańskiej góry Kilimandżaro parki Masai Mara i Ambuseli, oraz inne parki takie jak Tsavo East i Tsavo West umożliwiają obserwację dzikiej przyrody i żyjących na wolności zwierząt, które do tej pory miałeś okazję obserwować jedynie w programach przyrodniczych.

Wyjazd na safari to jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Tych dni spędzonych w samym sercu Afryki bez wątpienia nigdy nie zapomnisz.

  • Podczas wyjazdu zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie oraz polskiego przewodnika, który pomoże wytropić interesujące Cię gatunki zwierząt.
  • Wybieramy zakwaterowanie tylko w centrum parków narodowych co z pewnością dostarcza niezapomnianych wrażeń! Wyobraź sobie, że zasiadasz do śniadania o wschodzie słońca… a smak porannej kawy umila widok dzikich zwierząt przy wodopoju!
  • Wszystko, co zobaczyłeś na własne oczy, będziesz mógł uwiecznić aparatem lub kamerą.
  • Doświadczenie organizatorów oraz asysta przewodnika zapewnią Ci bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia!

Safari na rozległych sawannach Afryki!

Spotkaj się oko w oko z dziką przyrodą! 


    Wiadomość*

    Pola zaznaczone * są wymagane.

    Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma KITEMOTION AGNIESZKA SZCZEPAŃSKA, ul. Focha 87 m 32, 42-200 Częstochowa.