Zamów przejazd z lotniska do hotelu

Transport z lotniska do hotelu

Wykupiłeś zakwaterowanie blisko spotu ale nie wiesz jak do nas dojechać? zamów przejazd online!

  • 45 euro / jedną stronę / małe taxi
  • 60 euro / jedną stronę / duże taxi
  • 100 euro / jedną stronę / bus dla grupy

Dopełnieniem Twojej podróży będzie wygodny transfer z lotniska do hotelu.

Zamów bezpieczny przejazd z lotniska do swojego zakwaterowania odpowiednio wcześniej! Gwarantujemy Ci komfortowy i profesjonalny przejazd, pracujemy tylko z zaufanymi kierowcami, którzy doskonale znają okolicę i mają licencję na przewożenie turystów – co pozwoli Ci uniknąć wiele niepożądanych sytuacji w trakcie podróży.

Ceny zależą od ilości osób tym samym wielkości samochodu. Do dyspozycji mamy samochody osobowe, vany, busy i autokary. Napisz do nasz, poinformuj ile osób podróżuje z Tobą oraz poinformuj o planowanej wielkości bagażu, na podstawie tych informacji wycenimy Twój transfer.

*jeżeli masz wykupiony hotel all inlcusive transfer z lotniska (busem) masz już w cenie! jeżeli jednak chcesz być w hotelu przed pozostałymi uczestnikami wycieczki istnieje możliwość dokupienia prywatnego transferu z naszym kierowcą wg cen powyżej.

Na lotnisku w Mombasie będzie czekać na Ciebie jeden z naszych kierowców z logiem / banerem KiteMotion!


    Wiadomość*

    Pola zaznaczone * są wymagane.

    Uprzejmie informujemy, iż wypełnienie i wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zgodnie z zapisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OGÓLNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania materiałów i/lub odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma KITEMOTION AGNIESZKA SZCZEPAŃSKA, ul. Focha 87 m 32, 42-200 Częstochowa.