Zakwaterowanie przy spocie

KiteMotion Wyjazdy

Relaks z dawką adrenaliny? Właśnie to jesteśmy zapewnić Tobie, Twoim znajomym czy członkom rodziny. Polska szkoła Kitesurfingu w Kenii to idealne miejsce dla osób, które chcą poznać tę do niedawna nieznaną, wodną dyscyplinę sportową, jednocześnie przeżywając niezapomnianą przygodę. Wybierz nasz hotel przy oceanie, ciesząc się najwyższej klasy zakwaterowaniem bezpośrednio przy naszej szkole.

Kurs Kitesurfingu jest przeznaczony dla osób na każdym poziomie zaawansowania – chętnie podzielimy się z „weteranami” nowymi sztuczkami (a może i oni nas czegoś nauczą?), jak i pokażemy początkującym wszystkie podstawy tego niepowtarzalnego sportu. A po intensywnym dniu treningu i zabawy wrócicie do swojego hotelu, podziwiając zapierający dech w piersiach widok na ocean, plażę i zachodzące słońce.

Sprawdźcie poniżej, jakiego rodzaju zakwaterowanie przy szkole Kitesurfingu jesteśmy w stanie Wam zaoferować. Może to być piękna willa, all inclusive hotel, B&B tuż przy oceanie, a także klimatyczne, afrykańskie bungalowy! Warto zauważyć, że zawsze zapewniamy transfer lotniskowy, ubezpieczenie sportowe AXA oraz kompleksową obsługę naszej polskiej szkoły. Zależy nam, żebyście czuli się bezpiecznie, świetnie się bawili przez cały pobyt, a także dowiedzieli się możliwie najwięcej podczas kursów!