Cześć, poznajmy się!

KiteMotion Polska Szkoła Kitesurfingu w Kenii

Nasz zespół

kitesurf-kenia-kitemotion-kenya-kitesurfing-diani-beach-kitemotion-małgorzata-bujak-kenia

Małgorzata Bujak

 • Instruktor Kitesurfingu IKO
 • Obsługa biura
 • Stała bywalczyni 🙂

Jeżeli słyszymy określenie "multitasking" to najczęściej myślimy o osobie, która robi wiele rzeczy na raz! i taka własnie jest Gosia! zaplanuje Twoje zajęcia i rozpisze Cię w grafiku, ogarnie maile i telefony, a także udzieli kilku lekcji - nie zapominajmy, że ma już duże doświadczenie w nauczaniu!

Lepiej miej z nią świetny kontakt, bo to od niej zależy jak Cię poukłada w grafiku! żeby wkupić się w jej łaski proponujemy zimną Savanę... na kinder chocolate też się bardzo ucieszy! 😉

kitemotion-kenya-kitesurfing-diani-beach-adrian-bartyzel

Adrian Bartyzel

 • Instruktor Kitesurfingu IKO
 • Head Instructor
 • Instruktor windsurfingu

Doświadczony instruktor kitesurfingu i windsurfingu, uwielbia sport, podróżowanie i zawieranie nowych znajomości! Często łączy pracę instruktora z daleką wędrówką w nieznane.

Uwielbia kuchnię Swhailii, pływanko do zachodu słońca i kręcenie widowiskowych kiteloopów! Zdobył doświadczenie instruktorskie w wielu szkółkach, słynie ze swojego stoickiego spokoju i z tego, że jest jak wielu mówi "niezniszczalny"... jak na maszynę przystało 😉  Adrian służy radą instruktorską także po godzinach.

kitemotion-kenya-kitesurfing-diani-beach-ania-sniegocka-kenia

Anna Śniegocka

 • Instruktor Kitesurfingu IKO
 • Mistrzyni organizacji
 • Obsługa biura

Ania to absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pół pyra pół mazowszanka! Jej 7 zmysł organizacyjny, sumienność, świetny kontakt z ludźmi i umiejętność załatwienia rzeczy niemożliwych od ręki o mały włos nie spowodowały wielkiej korpo-kariery…

Koniec końców, miłość Ani do plaży, słońca, wody i wiatru okazała jej zamienić bankowe mury na życie w przyczepie kempingowej, porzucić elegancki dress code dla neoprenowych pianek i zostawić ciepłą posadkę dla kitesurfingu! Od lat związana z półwyspem helskim, Chałupami i Egiptem – pracowała jako menedżer biura niejednej szkoły oraz zdobywała doświadczenie jako licencjonowany instruktor IKO!

kitemotion-kenya-kitesurfing-diani-beach-marek-rowinski-mistrz-polski-kenia

Marek Rowiński

 • Aktualny Mistrz Polski
 • Instruktor Freestyle
 • PRO campy / Kiterooming

Marek Rowiński jest 4 krotnym mistrzem Polski we freestyle'u, o jego stylu i ilości wylądowanych trików długo by mówić...

Chętnie dzieli się swoją wiedzą  podczas swoich PRO CAMPÓW, które także organizujemy w Kenii!

Jeżeli jesteś osobą która robi podstawowe triki i/lub zaczęła pływać unhooked - nie ma lepszego nauczyciela od mistrza Polski!

Napisz do nas by dowiedzieć się kiedy odbywa się następny PRO CAMP w KiteMotion.

Haroon & Chris & Paulo & Mohamed

Rescue team - jesteśmy jedyną bazą z łodzią motorową 

kitemotion-kenya-kitesurfing-diani-beach
kitemotion-kenya-kitesurfing-diani-beach
kitemotion-kenya-kitesurfing-diani-beach
 • Obsługa łodzi ratunkowej, dbają o bezpieczeństwo gości na plaży i w wodzie
 • Startowanie i lądowanie latawców
 • Upewnią się, że Twoje linki zawsze są podpięte poprawnie!
 • Upewnią się że w szkółce jak i w sprzętowni gości zawsze panuje porządek.
 • Już nigdy nie będziesz musiał składać i rozkładać swojego sprzętu samodzielnie! 🙂
 • Na koniec Twoich wakacji umyją i poskładają Twoje latawce!
 • Pomoc techniczna i obsługa biura kiedy szefowa bawi się w najlepsze na wodzie 😉

Wyróżnia nas bardzo dobry serwis i opieka asystentów którą bardzo wyraźnie rozpieszczamy naszych gości!

Jak to powiedział kiedyś jeden z kursantów:

"Całe przygotowanie sprzętu do pływania można porównać z procesem szykowania śniadania... bowiem każdy lubi je jeść, ale niekoniecznie lubi je szykować... i tak właśnie czuje się w naszej bazie" 😉

Agnieszka Szczepańska

Założycielka szkoły KiteMotion

na Diani Beach 

 • Instruktor Kitesurfingu IKO level 3
 • Instruktor Kitesurfingu POIK
 • Instruktor Snowboardu SITS
 • Obsługa biura

Swoja przygodę z kitem rozpoczęłam kilka lat temu kiedy to zakochałam się w tym sporcie i postanowiłam związać z nim plany na najbliższych kilka lat.

Jako instruktor uczyłam na Półwyspie Helskim jak również za granicą w miejscach takich jak Tajlandia, Grecja, Brazylia, Wenezuela czy na Sri Lance. Nad Zatoką Pucką spędziłam kilka sezonów i wciąż chętnie tam wracam. Choć byłam studentką Uniwersytetu Wrocławskiego i skończyłam dziennikarstwo zdecydowanie więcej uwagi poświęcam sportom, głownie jeździe na desce – zimą przeprowadzałam szkolenia snowboardowe dodatkowo pełniąc funkcję wychowawcy i przewodnika, natomiast latem pływałam na kite, podróżowałam, żyłam aloha i uczyłam jak zrobić pierwsze ślizgi w kitesurfingu!

Tak było jeszcze kilka lat temu zanim po raz pierwszy pojawiłam się w Kenii, w której do reszty można się zakochać! I tak też stało się w moim przypadku - Kenia pochłonęła mnie do reszty. Postanowiłam związać z nią moją najbliższą przyszłość otwierając jedyną polską szkołę kitesurfingu na Diani Beach!

Reviews

Sprawdź co mówią o nas goście!

Aga’s warm heart and smile keep you at ease even when learning challenging new skills. She has not only mastered the knowledgeable of Kite surfing she has also mastered the ability to teach technical skills to new students with elegant English in an engaging and positive environment. Aga is a very patient instructor and pushed me to excel beyond the potential I believed possible.

Casey Fields of San Diego

competed Sri Lanka 3 Day beginner course

DSC00509

Beautiful scenery, amazing atmosphere, super nice positively crazy people and of course awesome kitesurfing experience with Kitemotion! If you search for a great kitesurfing holidays, I cannot recommend a better place!! It really has it all! And with Aga or other Kitemotion instructor learning kitesurfing will be a pleasure 🙂 Aga is a great teacher, she will really make you going, like she did with me 🙂 it is a truly excellent place! Highly highly recommend

Monika M.

Best kite school in Diani

I could not think of a better place to start my kitesurfing experience! Perfect scenery, great instructors and turquoise water! Best brand new equipment. Amazing, patient IKO certified instructors. I would strongly recommend this school. You will no regret!

Izabela M.