Sylwester na Diani Beach!

Hotele Neptune na Diani Beach - to najczęściej wybierane przez kitesurferów zakwaterowanie.

Przywitaj Nowy Rok na pudrowej Diani Beach w Kenii! Od lat kitesurferzy z całego świata przybywają na Diani aby połączyć Święta i Sylwester z kitesurfingowym urlopem! Dlaczego?

To niezapomniany wypoczynek w tropikalnym kitesurfingowym raju! W tym czasie nie ma lepszego miejsca do nauki kitesurfingu. Idealna szeroka plaża bez kamieni, wielki i bezpieczny akwen, bajecznie niebieska i ciepła woda, wiatr o sile 14-22 knots każdego dnia! Do tego wszystkiego hotel oferuje zakwaterowanie na samym spocie kitesurfingowym, w odległości 2 minut pieszo od szkoły KiteMotion. Na miejscu czeka na Was polska obsługa i certyfikowani instruktorzy IKO!

Bajeczne laguny i niespotykane bogactwo podwodnej fauny i flory zachwycą każdego miłośnika przyrody! a jako urozmaicenie możecie zabookować z nami niezapomniane safari w królestwie dzikich zwierząt!

Tym niezwykłym kitesurfingowym zakątkiem nad Oceanie Indyjskim zachwyci się każdy, kto ceni sobie spokój, luksus i rajskie krajobrazy oraz kitesurfing bez konieczności ubierania pianki!

Polskie biura, które sprzedają hotele Neptune Village, Neptune Paradise, Neptune Boutique: