Cześć, poznajmy się!

KiteMotion Nasz zespół

Profesjonalny Zespół Instruktorów

Z dużą dozą pozytywnej energii

about-team-01

AGNIESZKA "AGA" SZCZEPAŃSKA

Nasza szefowa 😉

  • Instruktor Kitesurfingu IKO level 2
  • Instruktor Kitesurfingu POIK
  • Instruktor Snowboardu SITS

Swoja przygodę z kitem rozpoczęła kilka lat temu kiedy to zakochała się w tym sporcie i postanowiła związać z nim plany na najbliższych kilka lat. Jako instruktor uczyła na Półwyspie Helskim, w Tajlandii i Grecji. Nad Zatoką Pucką spędziła kilka sezonów i wciąż chętnie tam wraca. Choć była studentką Uniwersytetu Wrocławskiego i skończyła dziennikarstwo zdecydowanie więcej uwagi poświęca jeździe na desce – zimą przeprowadza szkolenia snowboardowe dodatkowo pełniąc funkcję wychowawcy, natomiast latem pływa na kite, żyje aloha i uczy jak zrobić pierwsze ślizgi w kitesurfingu!

MARYLKA "MARY" BAGIŃSKA

Head Instructor

  • Instruktor Kitesurfingu IKO level 2
  • Instruktor Snowboardu
  • Instruktor Fitness

Doświadczona instruktorka kitesurfingu i snowbaordu,uwielbia sport, podróżowanie i zawieranie nowych znajomości! Często łączy pracę instruktora z daleką wędrówką w nieznane…

Uwielbia azjatycką kuchnię, zachody słońca na plaży i rozmowy do białego rana. Skończyła Turystykę i Rekreację na AWF w Warszawie. Zdobyła doświadczenie instruktorskie w Maroku, Tajlandii, Portugalii. Pracuje w SurfTravel, a po godzinach służy radą jako Instruktorka.

about-team-04
about-team-06

ANIA ŚNIEGOCKA

Mistrzyni organizacji

  • Instruktor Kitesurfingu IKO level 1

Ania to absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pół pyra pół mazowszanka! Jej 7 zmysł organizacyjny, sumienność, świetny kontakt z ludźmi i umiejętność załatwienia rzeczy niemożliwych od ręki o mały włos nie spowodowały wielkiej korpo-kariery…

Koniec końców, miłość Ani do plaży, słońca, wody i wiatru okazała jej zamienić bankowe mury na życie w przyczepie kempingowej, porzucić elegancki dress code dla neoprenowych pianek i zostawić ciepłą posadkę dla kitesurfingu! Od lat związana z półwyspem helskim, Chałupami i Egiptem – pracowała jako menedżer biura niejednej szkoły oraz zdobywała doświadczenie jako licencjonowany instruktor IKO!

Saidi

Kitesurf Asystent / rescue boat 

  • Odpowiedzialny za rescue boat
  • wraz z 3 innymi pomocnikami upewni się, że twoje linki zawsze są podpięte poprawnie!
  • Dba o bezpieczeństwo na plaży i porządek w szkółce!

Gdy potrzebujesz pomocy podczas przygotowania sprzętu, oraz bezpieczne wystartowanie i wylądowanie latawiec, asystenci plażowi są zawsze obecni w zasięgu Twojej ręki!

 

 

 

about-team-05

Kitesurfing Dla Każdego

Kursy na każdym poziomie zaawansowania

Szkoła Kitemotion jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych kitesurferów, którzy chcą doszlifować swoje umiejętności.

Każdy kiedyś zaczynał, nikt nie rodzi się profesorem, zawodowym piłkarzem czy... mistrzem kitesurfingu. Instruktorzy w naszej szkole kitesurfingu nie będą Cię strofować jak nieprzyjemna nauczycielka w liceum. Cierpliwie wytłumaczą Ci Twoje błędy i będą szkolić Twoje nawyki tak długo, aż osiągniesz satysfakcjonujący Cię postęp. Nieważne, z jakim poziomem umiejętności do nas przyjedziesz. Wyjedziesz na pewno z wyższym!

Reviews

check what people say about KiteMotion KiteSchool

Aga’s warm heart and smile keep you at ease even when learning challenging new skills. She has not only mastered the knowledgeable of Kite surfing she has also mastered the ability to teach technical skills to new students with elegant English in an engaging and positive environment. Aga is a very patient instructor and pushed me to excel beyond the potential I believed possible.

Casey Fields of San Diego

competed Sri Lanka 3 Day beginner course

DSC00509

Beautiful scenery, amazing atmosphere, super nice positively crazy people and of course awesome kitesurfing experience with Kitemotion! If you search for a great kitesurfing holidays, I cannot recommend a better place!! It really has it all! And with Aga or other Kitemotion instructor learning kitesurfing will be a pleasure 🙂 Aga is a great teacher, she will really make you going, like she did with me 🙂 it is a truly excellent place! Highly highly recommend

Monika M.

Best kite school in Diani

I could not think of a better place to start my kitesurfing experience! Perfect scenery, great instructors and turquoise water! Best brand new equipment. Amazing, patient IKO certified instructors. I would strongly recommend this school. You will no regret!

Izabela M.